sertyfikat_1

sertyfikat_2

sertyficat_3

licenziya
Агата-буд Береженого Бог береже, а оселю - двері!

Береженого Бог береже, а оселю - двері!

maket_nБезпека житла залежить від багатьох факторів, але в першу чергу її характеризує якість вхідних дверей. Тому кожен господар воліє обрати для себе найкращі двері. Ті, які гарантуватимуть безпеку, якість і комфорт у власному домі.
      На вхідні двері лягає дуже важливе функціональне призначення. Зовні у них повинні бути міцні замки, а зсередини – двері мають відповідати ще й усім естетичним характеристикам, щоб гармонійно доповнювати інтер’єр приміщення.

Перш ніж купувати двері, необхідно уважно ознайомитись з усіма аспектами. Сьогодні існує безліч пропозицій від різних виробників даної продукції. Широкий асортимент дозволяє обрати двері на різний смак та гаманець.
Наші вхідні двері міцної конструкції з високим рівнем захисту від злому та відмінною звуко- і термоізоляцією. Вони надійно захистять приміщення від проникнення недоброзичливців, пожежі або ж розгулу стихії.
Двері від «Агати» захистять оселю від холоду, спеки, протягу і шуму, зберігаючи тим самим затишок і комфорт у домі. А ще красиві вхідні двері неодмінно стануть візитною карткою Вашого будинку, магазину чи офісу, адже відображатимуть саме Ваш стиль та смак.
Купити вхідні двері, а також замовити їх встановлення можна в фірмовому салоні  "Агата-Буд" у Тернополі та Вінниці.

Ми пропонуємо Вам наступні моделі:
Двері вхідні металеві з грунтовим або порошковим фарбуванням – модель «Металіст»;
Двері вхідні металеві оздоблені плитою МДФ – модель «Агата», «Корін», «Тереза», «Араміна», «Еріка».

Завдяки удосконаленню усіх технологій виробництва нам вдалось істотно знизити вартість продукції. Ми дбаємо про кожного клієнта і тому пропонуємо двері від економ варіанту до преміум класу, усі вони стануть гарантом безпеки Вашого дому!

Також у нас Ви можете придбати металопластикові вікна та корпусні вироби з металу.
Металоконструкції будь-яких форм, розмірів та кольорів. Поштові скриньки, сейфи, навіси, декорації, сітки армокладки тощо.
Продукція є сертифікованою та відповідає усім затвердженим нормам якості.
 

Схожі матеріали


тернопільбуд
mebelman