sertyfikat_1

sertyfikat_2

sertyficat_3

licenziya
Агата-буд "Інструкція" по вибору вхідних металевих дверей

"Інструкція" по вибору вхідних металевих дверей

gazyn_agataСьогодні ринок вхідних дверей величезний і різноманітний. Чи можна знайти справді хороші вхідні металеві двері
Це цілком реально! Але перш за все треба зрозуміти, які двері Вам дійсно потрібні. Аби легше було розібратися, ми вирішили скласти так звану «інструкцію» для покупців.

1. Анатомія металевих дверей
Основа усіх вхідних дверей однакова. Це прямокутний каркас з внутрішніми ребрами жорсткості, зварений із металевого профілю. На каркас приварюють сталеві листи (з одного або двох боків). Потім двері кріплять на завіси в металеву дверну коробку, яку встановлюють в дверному отворі. Проте далеко не кожні двері здатні по справжньому надійно захистити оселю.

2. Захисні властивості
Захисні властивості дверям надає товщина зовнішнього листа металу. Чим товстіший він, тим двері надійніші. Оптимальною вважається товщина 1,5-2 мм. Варто вказати і на вагу дверей, якісна продукція не може бути легкою. Добротними вважаються двері від 70 до 110 кг.

3. Замки і аксесуари 
Важливим захисним фактором у вхідних дверях являються замки. Кращими вважаються двері, у яких корпус замка прикритий броненакладкою. Надійним вибором буде встановлення двох замків : сувальдного і циліндрового типу. Також можна вибрати комбінований тип замка.

4. Ізоляційні властивості
Сучасні металеві двері повинні мати чудові ізоляційні властивості, які здатні стійко протистояти зовнішньому середовищу, забезпечуючи тишу і тепло в оселі. Для того, аби Вам не потрібно було встановлювати додатковий бар’єр, у вигляді ще одних дверей. Шумо і теплоізоляція досягається, завдяки декільком важливим компонентам:
- гумовий ущільнювач (спеціальний гумовий прошарок по периметру перешкоджатиме проникненню холоду і шуму.) Якісний ущільнювач дозволить забути і про посторонні запахи тощо;
- заповнення порожнин. 
Полотно дверей і сама рама мають бути заповнені мінеральною ватою або іншим ізоляційним матеріалом.

5. Як правильно встановити вхідні металеві двері
Від того, наскільки якісно виконаний монтаж дверей, будуть залежати їх захисні функції, теплоізоляційні властивості і експлуатаційний термін в цілому. Якщо монтажний пройом досить великий, і при цьому неякісно заповнений піною, запах і звук проникатимуть в оселю через невеликі щілини по периметру, а не через самі двері. Це означає, що навіть найдорожчі і найміцніші двері при не професійному монтажі не зможуть забезпечити оптимальну ізоляцію. А тому, не забувайте про важливість саме правильного монтажу.
Звертайте увагу на виробника даної продукції, остерігайтесь підробок, перевіряйте двері на міцність та поцікавтесь сертифікатами відповідності у місці їх продажу.
 

тернопільбуд
mebelman