sertyfikat_1

sertyfikat_2

sertyficat_3

licenziya
Агата-буд Вхідні металеві двері з вітражем

Вхідні металеві двері з вітражем

foto_3Зовнішній вигляд вхідних металевих дверей може бути абсолютно різним: від простих і недорогих варіантів (порошкове фарбування, оздоблення ДСП та МДФ), до розкішних, ексклюзивних моделей (з масивом дерева, ковкою ручної роботи, ексклюзивним візерунком, вітражем та ін.)
Розглянемо двері з вітражем.
Вітраж - це орнаментальна декоративна композиція зі скла, що пропускає світло. Існує багато видів вітражів, за технікою виготовлення іх поділяють на: класичний, накладний, комбінований, розписаний, мозаїчний, плівковий та ін.
Для оздоблення вхідних металевих дверей здебільшого застосовують плівковий (псевдо-вітраж). В силу своєї відносно невисокої вартості він набув значної популярності серед інших видів вітражів. Не дивлячись на те, що псевдо-вітраж являється імітацією класичного вітража, він не поступається кольоровій гамі і насиченості кольору справжньому скляному вітражу. Виготовляється методом наклеювання на скло спеціальних лавсанових плівок і свинцевого профілю, який надає колір і фактуру. З поміж іншого, псевдо-вітраж дозволяє зробити будь які лінії (візерунки) в дизайні. Завдяки своїй не великій масі, плівковий псевдо-вітраж легко встановлюється у склопакет будь-якого розміру.
Двері з вітражем користуються великою популярністю, вони мають багато переваг у порівнянні з простими дверима. Одна з яких - це чудовий естетичний ефект. Такі двері здебільшого застосовуються у приватних будинках та котеджах, а також у ресторанах, клубах тощо. Вони є досить стійкими до зовнішнього впливу.
Гарний зовнішній вигляд доповнюють зручні функціональні особливості. Такі двері мають чудові тепло і звукоізоляційні властивості, прості у догляді, міцні, надійні і безпечні в експлуатації. Крім того, за допомогою вітража у приміщення попадає більше світла, що не аби як добре для темних приміщень. Коридори в оселях, де є вхідні металеві двері з вітражем ніколи не будуть здаватися тісними і темними. Широкий модельний ряд надає перевагу у виборі цього дверного аксесуару на будь-який смак. А для найвибагливіших, є можливість зробити унікальну модель, за власними побажаннями.
Вхідні металеві двері з вітражем володіють не тільки зовнішньою елегантністю, але й відрізняються широкою універсальністю. Вони чудово гармоніюють з усіма стилями і напрямками дизайну. Встановивши у своєму домі вхідні двері з вітражем, Ви отримаєте неповторне доповнення до інтер'єру своєї оселі і оптимальний варіант у співвідношенні ціна-якість-довговічність.
 

тернопільбуд
mebelman