Агата-буд Інша продукція Ролети тканинні і жалюзі

Ролети тканинні і жалюзі

Жалюзі

ЖалюзіСьогодні жалюзі широко використовуються в офісних приміщеннях, приватних будинках, квартирах, закладах громадського харчування та ін. Вони вже давно увійшли в наше життя. Кажуть, ніби їх вигадали ревниві італійські чоловіки, щоби уникнути сторонніх поглядів на коханих жінок. Саме такий механізм дозволяв приховати, що відбувається в будинку та не перешкоджав проникненню денного світла до кімнати. Свою популярність жалюзі не втратили й сьогодні. Вони не тільки практичні, але й можуть слугувати прикрасою Вашого інтер'єру.


Горизонтальні жалюзі

ЖалюзіАлюмінієві жалюзі
, які пропонує своїм клієнтам підприємство «АГАТА-БУД», вважають найпрактичнішими. Їх виготовляють горизонтальним, різноманітних кольорів. Фарбують жалюзі не лише для захисту металу, але й для оснащення інтер'єру. Користуватись жалюзями просто. Вони компактні і підходять для будь-якого вікна. Окрім того, алюміній допомагає знизити рівень шуму, що доноситься з вулиці та регулює теплообмін.


Вертикальні жалюзі

ЖалюзіЯкщо Вам набридли стандартні штори, маєте можливість урізноманітнити свою домівку. Вертикальні жалюзі оригінальний елемент декору. В кожному приміщенні вони виглядатимуть стильно. Окрім того вертикальні жалюзі дуже практичні у використанні. Матеріал виготовлення екологічно чистий, оброблений для захисту від деформації та вицвітання, а також антистатичний і пиловідштовхуючий. Способи відкривання вертикальних жалюзей: рухаються вправо і вліво, збираються на середині або з двох сторін. Це дозволяє контролювати ступінь проникнення сонячного проміння в оселі. Підприємство «АГАТА-БУД» пропонує своїм клієнтам тканинні жалюзі. Вони допоможуть закрити великі вікна,а також їх можна використати як кімнатні перегородки чи ширми.

Ролети тканинні

РолетиРолети тканинні - новий напрямок у декоруванні вікон. Сьогодні він широко використовується в оздобленні інтер'єру. Ролетні штори не лише забезпечують гарний вигляд вікна, а й виконують сонцезахисну функцію. М'яко розсіваючи світло, тканинні ролети створюють у приміщенні атмосферу затишку та комфорту. А завдяки сучасним візерункам та розмаїттю кольорів, вони ідеально пасують до помешкань та офісів, виконаних у будь-якому стилі. В "АГАТА-БУД" Вам буде запропонований шикорий асортимент продукції, на будь-який смак за доступною ціною.


 

тернопільбуд
mebelman