Агата-буд Інша продукція Відливи

Відливи


ВідливиВідливи
– важлива деталь вашого вікна, яка захищає його від вологи із зовнішнього боку. Крім того, відлив надає пластиковому вікну завершеного і привабливого вигляду із зовнішньої сторони.

Для якісної експлуатації віконних конструкцій необхідно подбати також і про облаштування віконного отвору…йдеться про встановлення відливів на вікна. Їх можна назвати своєрідними зовнішніми підвіконнями, які потрібні щоб відводити дощову воду від вікна. Таке пристосування встановлюється з зовнішнього боку отвору та запобігає потраплянню вологи в приміщення.
Існує також аналог віконного відливу - це дашок. Вони встановлюються над балконними вікнами та лоджіями і захищають їх від тих самих явищ, що й відливи, тільки у верхній частині скління.
Сьогодні на ринку виробники пропонують відливи віконні, які виготовляються з використанням різних матеріалів. Виходячи з цього, можна назвати кам'яні, пластикові, оцинковані, металеві, а також алюмінієві різновиди. Очевидно, що кожен з перелічених видів відрізняється своїми характерними особливостями, на які слід орієнтуватися при покупці. Найчастіше покупці звертають увагу на продукцію, для виготовлення якої використовується оцинкована сталь.
ПП «Агата-Буд» виготовляє відливи віконні, зігнуті зі смуги оцинкованої сталі, покриті зверху міцним полімерним матеріалом. Такий виріб має подвійний захист: сталь всередині закрита цинковим покриттям, на нього нанесений міцний захисний лак на основі поліестеру. Палітра кольорів включає в себе класичний білий колір та коричневий-для конструкцій, ламінованих під дерево.
ПП «Агата-Буд», пропонуючи вам відливи віконні, піклується перш за все про якісні характеристики та естетичний зовнішній вигляд. Ви можете купити відливи для вікон будь-якої конфігурації, є можливість замовити максимально ефективний та зручний виріб відлива та козирька для стандартних пластикових вікон. Наша фірма, пропонуючи вам відлив віконний, піклується про якісні характеристики та естетний зовнішній вигляд. Купивши відливи для вікон у нас, Ви отримаєте стійкий до перепадів температур і впливу опадів виріб, який прослужить вам багато років.
Встановлення відливів вимагає спеціалізованої підготовки, тому краще звернутися до професіоналів. У фірмовому салоні «Агата-Буд» Вам допоможуть не тільки визначитися з потрібним кольором, конфігурацією, але й запропонують монтаж.
 

тернопільбуд
mebelman