Агата-буд Про нас

… Ага́та – в перекладі з грецької означає хороший. На підприємстві усі роблять усе для того, аби не підвести кредо фірми: «Ви не намарно вкладаєте гроші – ми гарантуємо сервіс хороший».
Підприємство «Агата-Буд» успішно працює на ринку Тернопільщини з 2001 року. Основний напрямок діяльності - продаж та встановлення сучасних металевих дверей та металопластикових вікон, які відповідають сучасним вимогам та стандартам, що підтверджують сертифікати якості.
Окрім купівлі сертифікованої продукції, отримати задоволення від свого вибору та належно оцінити якісні експлуатаційні можливості придбаного товару клієнтам підприємства допомагає ліцензійний монтаж. Усі монтажні бригади «Агати» пройшли фахове, спеціалізоване навчання і працюють за усіма встановленими правилами і нормами. У зручний для вас час старанно та акуратно встановлять замовлену продукцію та проконсультують щодо їх використання. Крім того, «Агата-Буд» пропонує сервіс післягарантійного обслуговування.
З 2010 року «Агата-Буд» є офіційним дистриб’ютором компанії «АСК», яка є виробником металоконструкцій, у тому числі і вхідних металевих дверей.
«Товари і послуги підприємства створені на благо людей, – каже генеральний директор «Агата-Буд» Сергій Лупійчук, - усі у команді підприємства дбають про поліпшення побуту своїх клієнтів. Завдяки уважному персоналу, готовому відповісти на всі запитання, кожен клієнт відчує себе найважливішим і найбажанішим».
IMG_1165 наш магазин про нас тернопіль
Окрім дверей і вікон, підприємство пропонує споживачам широкий вибір продукції відомих виробників, які допоможуть ще краще оздобити побут в оселі. В асортименті підприємства: міжкімнатні двері, вітражі, захисні ролети, вертикальні та горизонтальні жалюзі, підвіконники, відливи, москітні сітки, провітрювачі тощо.
DSC_0832 DSC_0839 магазин у вінниці
Продукція запропонована підприємством «Агата-Буд» створює у домівці відчуття затишку, спокою та захищеності. Тож не дивно, що сьогодні підприємство вважають надійним партнером найпотужніші будівельні організацій Тернопільщини та України. Пріоритетним напрямком діяльності підприємства є продовження роботи з існуючими і залучення нових партнерів. ПП «Агата-Буд» активно співпрацює з ТОВ «Тернопільбуд», компанією «Креатор-Буд», ТОВ «Вінницябуд», ТОВ "Поділлябудінвест", ТОВ «Добробуд», компанією «Вікнарьов», ТОВ «ГрадБуд», ПП «Номінал», РБА "Київрембуд", Вінницьким інженерно-будівельним управлянням та іншими.
Сьогодні працівники підприємства «Агата-Буд» надають своїм клієнтам повну програму послуг з облаштування домівок:
- замір (фахівці «Агата-Буд» враховують усе: конструкцію будівлі, її архітектурну цінність та побажання замовника. На підприємстві вважають: добре зроблений замір – гарантія відмінної функціональності продукції.
Замір у межах міста – безкоштовний. Дата і час узгоджуються попередньо);
- підбір продукції (наші спеціалісти допоможуть Вам у виборі продукції, проконсультують та порадять, щоб Ви обрали для себе саме те, що Вам потрібне за індивідуальним замовленням);
- високопрофесійний монтаж«Агата-Буд» працює чотири бригади монтажників. Вони акуратно і старанно встановлять придбаний товар відповідно до технологій та обов’язково залишать робоче місце в чистоті.
У ціну монтажу входить вартість будматеріалів. Про час і дату домовляються попередньо);
- гарантія на виконані роботи (продукція виготовлена в «Агата-Буд», при належній експлуатації, послужать Вам «вірою і правдою» довгі роки. «Агата-Буд» забезпечує своїм клієнтам гарантію на двері власного виробництва протягом року, на вікна - п’ять років. Ми продовжуємо співпрацю зі своїми замовниками й після закінчення терміну гарантії, пропонуючи їм й післягарантійне обслуговування.)

«Агата-Буд»
підприємство, що динамічно розвивається. Таких темпів вдалося досягнути завдяки команді однодумців та атмосфері ентузіазму, яка панує у колективі. Сьогодні «Агата-Буд» займає впевнену позицію у дверному та віконному бізнесі не лише Тернопільщини, але й України.
 

тернопільбуд
mebelman